Kosmodisk Prestige do auta

  •  
73%
Obj. kód: 1574 EAN: 7640148295826 Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem 2 ks
Vaše cena:
250,00
Objednat:
ks  

Kosmodisk Prestige Masážní podložka do auta

Tento pás byl speciálně vyvinut pro použití v autě. Redukuje bolesti zad a páteře, zároveň působí jako prevence proti těmto problémům. Díky tomuto pásu pro vás nebude řízení auta tak únavné.

KOSMODISK PRESTIGE masážní pás do auta je speciální model Kosmodisku, který se upevňuje na sedadla vozidel (osobních aut, nákladních vozů, autobusů). Blahodárně působí proti bolestem zad a páteře, které bývají způsobeny otřesy a dlouhým sezením při řízení, při kterém se tělo trvale nachází v nepřirozené pozici. S Kosmodiskem těmto bolestem předejdete.

Balení KOSMODISK PRESTIGE obsahuje:

-masážní pás Kosmodisk,
-odolný potah z polyamidového mikrovlákna.

Masáží svalů v blízkosti páteře dochází k jejich stimulaci a zahřátí. Svaly se lépe prokrví, a tím se uvolní jejich napětí způsobující bolest. KOSMODISK PRESTIGE redukuje bolest zad a páteře způsobenou dlouhým a nepohodlným sezením v autě.

KOSMODISK PRESTIGE vyniká vedle jedinečného systému KOSMODISK také svým skvělým designem přizpůsobeným venkovním podmínkám.

Tento výrobek doporučujeme všem řidičům a jejich spolujezdcům, kteří prosedí dlouhé hodiny v autě. Je vhodný pro všechny, nejen pro ty, kteří již trpí chronickou bolestí zad. KOSMODISK PRESTIGE Vám v autě zaručí opravdové pohodlí.

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací